Loading icon

Wielka Brytania - cztery kraje na jednym urlopie!

Wielka Brytania - cztery kraje na jednym urlopie!

Dzisiejsze wycieczki do Wielkiej Brytanii pozwalają w krótkim czasie odwiedzić wszystkie kraje królestwa: Anglię, Szkocję, Irlandię Północną i Walię.

Na długo przed podróżą wielu turystów rezerwuje samochód w Wielkiej Brytanii online, aby uzyskać korzystną stawkę za wynajem, zobaczyć więcej atrakcji i nie być uzależnionym od grup wycieczkowych. Na lotnisku Heathrow koszt samochodu klasy kompaktowej zaczyna się od 15 euro dziennie, na lotnisku Gatwick koszt wynosi około to samo - od 14 euro dziennie.

< p>
Anglia
Wszystkie wycieczki krajoznawcze do Wielkiej Brytanii przebiegają przez Londyn, w stolicy warto zobaczyć Tower Bridge, Big Bena, Westminster Abbey i po prostu spacerując po starych i nowoczesnych ulicach. Bath i jego rzymskie łaźnie są interesujące w zachodniej Anglii, a Lake District to dobre miejsce na relaksujący wypoczynek. Nie sposób nie odwiedzić tajemniczego Stonehenge, o wieku i celu, o który spierają się naukowcy z całego świata.

< p>

Szkocja

Nie ma drugiego kraju jak Szkocja, a wycieczki do Wielkiej Brytanii mają na celu pokazać turystom całe piękno tego regionu. Edynburg to stolica i bardzo stare miasto ze wspaniałymi pałacami, które cieszą oko. Jeziora Szkocji to najbardziej tajemnicza, ale jednak najpiękniejsza jej część. Wiele osób nadal wierzy, że Loch Ness naprawdę skrywa w swoich głębinach straszliwego potwora, którego miejscowi pieszczotliwie nazywają Nessie.

Irlandia Północna

Kraina zielonookich ludzi i czerwono- włosie krasnoludki, które na końcu tęczy chowają garnek złota - tym właśnie dla turystów stała się Irlandia Północna. Po zamówieniu wycieczek do Wielkiej Brytanii warto zatrzymać się w Dublinie, który ma historię około pięciu tysiącleci, o czym można się przekonać spacerując po ulicach i oglądając bardzo stare budynki. Niedaleko Dublina, na otwartej przestrzeni, wznosi się New Grange, który jest nawet starszy niż piramidy w Egipcie. Ten ogromny kopiec wyróżnia się tym, że podczas przesilenia zimowego jego główny korytarz jest całkowicie oświetlony promieniami słońca, odsłaniając wspaniałą ozdobę.

< p>

Walia

Całe terytorium Walii jest parkiem narodowym, jest tu wszystko i piaszczyste zatoki i pasma górskie, zielone łąki i piękne jeziora. Nasze wycieczki krajoznawcze po Wielkiej Brytanii pozwolą Ci zobaczyć wiele pięknych zamków, takich jak Bryn Bras, w parku, do którego malowniczo spada prawdziwy wodospad.
Gdziekolwiek przebywają turyści w Wielkiej Brytanii, wszędzie otwierają się piękne widoki natury, niezmienne dla tysięcy lat, a w miastach, jakby dla kontrastu, życie gotuje się i toczy w szaleńczym tempie.